| maikkan_3534 a întrebat:

Draga TPU:
am intrat aici din disperare! crying
am fost la o intalnire cu o fata...
ne-am inteles bine si ne-am putat de multe ori
dupa un timp mi-a aparut o durere de testicule si putin mai sus de penis. [cand eram cu fata, penisul era in erectie]
eu eram constient de treaba asta, dar vreau sa stiu daca este normal sa ma doara sad si ce as putea sa fac sa nu ma mai doara?

ajutor! crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este normal sa te doara, nu este nimic grav sau macar important. Masturbeaza-te si ejaculeaza si durerea iti va trece. Stai linistit, e ceva minor si lipsit de orice importanta sau gravitate.

2 răspunsuri:
| ragaman a răspuns:

O sa ti se intample de fiecare data cand te exciti si nu ejaculeziwinking

| maikkan_3534 explică:

Scuzati "putat". ma refeream la "pupat"