| myhay999 a întrebat:

Acum 3 saptamani am fost operat de apendicita.Credeti ca am voie sa mananc ardei umpluti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Daca ai si alte probleme de sanatate, ar fi indicat sa discuti cu medicul de familie.
Uite un link
http://www.csid.ro/......-12933492/
O zi buna si multa sanatate:)

| robandu99 a răspuns:

Buna.cel mai bine e sa discuti cu medicul de familie despre ce ai voie si ce nu ai voie sa mananci dupa operatie.dar din cate stiu ai voie.cel mai bine ar fi daca inlaturi coaja de pe ardei inainte