| Ajutor324 a întrebat:

Salut, acum 3 zile m-am lovit la football. adica am cazut pe gazon sintetic in genunci si am o rana pe tot genunchiul si nu pot indoi genunchiu cel mai probabil din cauza ranii. Genunchiul nu este umflat si locul din jurul ranei nu ma doare. Acum am nevoie sa imi spuneti si mie ce sa folosesc sa treaca mai repede big grin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Mergi la farmacie -exista un praf pentru asa ceva -Ajuta la inchiderea ranii mai repede -in cazu tau la Vindecare!