| TnyBZ a întrebat:

Acum cateva zile m-am lovit la genunchi, la handbal, am cazut din aer fix pe burta si m-am lovit tare in genunchi, am tinut 3 zile bandajat comprimat bine, mi-a trecut, a prins coaja rana, inca de cand era rana deschisa, piele din jurul ei si un pic in jos spre mijlocul genunchiul este gen paralizata, simt cu zona aia doar daca apas foarte tare cu unghia pe ea. Care poate fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Loviturile la genunchi pot avea urmari, unele care se resimt mai tarziu.Mergi la medicul de familie, pentru a primi trimitere spre ortoped-in cazul in care te deranjeaza.