| Harpaila_Nicu_1995 a întrebat:

Salut, acum 7 zile a fost fratele meu sa facă poarta ca era stricata. După ce a plecat a 2 zi a început sa ma doară langa cot și sub brat la cot am 2 umflaturi mici și nu se observa, sunt foarte tari și dacă le ating ma doare, la subraț a început sa ma lase durerea la cot nu o pot întinde și dacă încerc sta foarte strâmbă și ma doare dacă ar fi rupta sau sclantita nu as putea sa o mișc deloc dar o pot îndoi și sa fac chestii cu ea dar nu o pot întinde. Nu știu ce sa fac cu cele 2 damburi care ma dor foarte tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| r?spundtot a răspuns:

Salut, caz clasic de abuz de sală. Ai tras prea tare de aparate și asta este. Aplică niște gheață. Multă gheaţă

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Ai depus prea mult efort

| Harpaila_Nicu_1995 explică (pentru Alverto):

Pai nu am făcut nimic doar l-am ajutat sa schimbe butucul la poarta ca să rupt cheia în ea iar a 2 zi a început sa ma doară