| denisss30 a întrebat:

Salut! Acum cateva luni, nu stiu cat sa zic, vreo 4 5 luni, m-am lovit la tibie in zona laterala cam asa, si cateva zile m-a durut, dar de atunci mi-a ramas o umflatura destul de tare si nu stiu ce este. Nu ma doare nimic nu am nimic, doar umflatura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la un consult medical (RMN)!

| dullcat a răspuns:

Mergi la medic si vei afla.