| bebelinho a întrebat:

Acum cateva minute, m-am barbierit si din greseala mi-am taiat o alunita. E in zona barbiei. Vreau sa imi spuneti daca este grav si ce trebuie sa fac. Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ThePark a răspuns:

Buna!
Nu prea stiu in unele cazuri nu patesti nimic in altele e grav ca poti face cancer de piele sa te duci la un medic e bine pentru a fii sigur!
Pa, pa.

| Cristilucian1993 a răspuns:

Eu as zice sa mergi la medic, deoarece daca iti tai o alunita sau semn poti face cancer de piele sau sa se infecteze destul de grav sau tot asa de bine poti sa nu patesti nimic dar pentru a fi linistit du-te la medic.