| curiosul122 a întrebat:

Salut. Acum cateva zile am fost la urolog pentru ca aveam o usturime pe capul penisului numai ca eu nu puteam da pielea in jos. Doctorul a reusit sa mi-o dea in stare "flasca" si mi-a spus sa ma dau cu o crema si sa ma spal cu apa si sapun intim, am zis ok.
In prima zi, a fost totul ok, puteam decalota penisul in apa calduta, l-am uns usor si masat cu putina crema si isi revenea la normal.
Doar ca a doua zi, am facut aceleasi proceduri numai ca pana azi, capul inca a ramas decalotat si pielea nu vrea sa se duca inapoi peste cap, se aduna asa ca 2-3 straturi de piele.

E duminica si nu pot contacta niciun doctor, nu pot sa zic ca ma doare, e acel disconfort cand ating capul penisului dar in rest n-am probleme cu durerea.

Ce pot face sa-si revina pielea la normal peste cap cum era inainte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu e nici o gravitate chiar daca ramane asa... dar poti sa tragi pielea inapoi din cand in cand pana va ramane asa!