| Gsiwgsgsusfsu a întrebat:

Salut! Acum o ora am cazut in cap cu bicicleta am vrut sa dau un drop de 2 metri si am cazut am avut casca full face dar ma doar ceafa si putin capul aproape de ceafa ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de rău, acolo la ceafa e cea mai sensibilă parte a capului si nu trebuie lovita.
Mai bine mergi la un control.
Doar daca nu-i ceva superficial si trece cu un masaj usor.

| Gsiwgsgsusfsu explică (pentru anonim_4396):

Inca ma doare au trecut 24 de ore dar durerea nu mai este asa mare doar ca simt ca ma doare si coloana

1 răspuns: