| ygrec25 a întrebat:

Acum o saptamana am stat pe o bara de fier si de atunci ma doare coccisul. La inceput ma durea mai mereu dar acum ma doare doar cand stau mai mult de 10 minute jos. Cand ma ridic imi trece durerea. Ce ar trebui sa fac? Ceva creme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| raluka66 a răspuns:

Mai astapta cateva zile. Daca vezi ca totul e spre bine atunci totul se va rezolva de la sine. Daca se mentine cu dureri mai bine du-te la un doctor