| mjynhgfbvdc a întrebat:

Salut TPU!
Azi a început sa ma doara testiculul drept uneori. Adica atunci cand stau jos mai mult timp si ma ridic si merg ma doare vreo 5 minute si dupa imi trece. Durerea se extinde in sus(am 15 ani btw)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SpadaCraiovei a răspuns:

Say welcome to hernie

| mjynhgfbvdc explică (pentru SpadaCraiovei):

Nu stiu csz, acum nu ma mai doare. Sper sa nu ma ia iar durerea ca maine trebuie sa merg la un meci undeva departe si o sa stau acolo cateva zile