| antonio21 a întrebat:

Acum o saptamana mi-a aparut un fel de cos mic pe penis. L-am stors si la o zi dupa s-a umflat putin si am incercat sa il storc si nu se stoarce, ba din contra s-a umflat mai tare. As vrea sa stiu daca e vreo metoda sa tratez umflatura acasa pentru ca mi se pare banal sa ma duc la doctor pentru un cos. As vrea sa mentionez ca nu am avut nici un contact sexual.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cosurile de pe organele genitale nu se storc!
Spala-te mai des cu apa si sapun si schim, ba chilotul!
Din cauza caldurii si a igienii locale, se mai intampla sa apara si cate un por inflamat. Dar tot ce trebuei sa faci este sa faci dus de 2 ori pe zi cel putin, cu apa calda si sapun si sa schimbi chilotul dupa fiecare spalare.

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Iti trece in 3-4 zile asa ceva, fii fara grija.