| vladv26 a întrebat:

Salut, acum vreo vreo 2 luni m-am dus la medic si mi-a zis ca am pieptul deformat, si mi-a zis sa fac un fel de exercitiu, eu am tot facut exercitiul ala dar nu se vede nici o diferenta tot asa imi este pieptul,, si am uitat sa mentionez, pe mijlocul pieptului daca dau cu degetele in el se aude ca si cum as bate intro usa se aude tare., ce imi recomandati sa fac? ce exerciti imi recomandati? sa fac ceva exerciti pentru piept?

ps. am 13, 1.70m, aprox 55.kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Tu ai mai multa incredere in acest site decat in sfaturile unui medic? Daca tu crezi ca sfaturile medicului nu te-au ajutat, ai posibilitatea sa mergi la altul.