| paint9 a întrebat:

Salut,ajutati-ma va rog,la piciorul sting,doar la piciorul sting la degete indeosebi la degetul mare au aparut niste ridicaturi de genul musuroi si parca cu o gaura,nu este ceva de genul puroi sau ceva infectie,presupun paraziti dar astept raspuns,poate imi spuneti denumirea la boala sau trebuie sa ba adresez la medic, poate cineva a avut asa experienta, multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DefulChitros a răspuns:

Mergi la un doctor specialist si in cearca sa dezimfectezi zona si nu o expune la praf, soare, si la orce ar putea contine microbi.
Funda big grin