| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 1.64 și 52 kg. Sunt grasa și vreau sa slăbesc în special la picioare.
Cum as putea sa slăbesc înca vreo 5 kg in aproximativedere doua trei săptămâni.
Am slabit 16 kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Daiana177 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti du-te la alergat, fa exercitii fizice in fiecare zi, du-te la fitness sau la sala.Incearaca sa mananci fibre:carne, salate si pepene rosu(ajuta la slabit).Sa nu mananci paine, pentru ca te va face sa te ingrasi mai mult.