| Zabaleste a întrebat:

Salut am 11 ani si mi-au iesit un fel de cosuri ceva pe frunte si pe la inceputul nasului dar nu cred ca sunt cosuri si sunt multe asa si nu suport cand sunt la antrenamente si dau parul peste cap ma enerveaza si nu suport e un chin ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreeei a răspuns:

Zinerit (solutie ce o gasesti in orice farmacie), esti prea tanar ca sa te plangi de cosuri

1 răspuns:
| Zabaleste explică:

Mersi,Da m-am dus la farmacie si am luat oun fel de crema mersi de sfat ti-am dat FUNDA.