| Raducan_David_1996 a întrebat:

Salut, am 13 ani si 1, 67m inaltime si as vrea sa ma apuc de sala... Dar am o problema cu inaltimea, as vrea sa stiu ce masa musculara sa nu o lucrez, Funda la cel mai bun Raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Robyi a răspuns:

Nu ai ce sa faci inca la sala.
Mai asteapta sa mai cresti vreo 3-4 ani si-apoi poti face pana imbatranesti.
Potrivit medical, de la 18-20 de ani e varsta potrivita de sala.