| RaR a întrebat:

Salut as vrea sa ma apuc de sala si sa ma tin nu sa ma las dar nu stiu cu ce sa incep.Adica nu stiu ce masa musculara sa-mi antrenez si de cate ori pe saptamana.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ai instructor acolo si te invata ala.

P.S. : intrebari de genul se pun la "sport", daca vrei raspunsuri

2 răspunsuri:
| AbaraiRenji a răspuns:

Pai depinde si de varsta pe care o ai.Ai putea incepe cu muschii. big grin Mai poti astepta raspunsuri ca sa fii sigur. big grin

| AbaraiRenji a răspuns:

Pai depinde si de varsta, eu as zice sa incepi cu muschii bratelor big grin Mai asteapta si alte pareri ca sa te asiguri. happy Funda? :\