| TrollMaster2000 a întrebat:

Am 13 ani si m-am trezit acum cateva zile la 12:30 noaptea si eram ud cu un lichid transparent, lipicios! Ce ar putea fi? Este cumva lichid Pre Ejaculator? Multumesc de raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Astfel de polutii sunt complet normale, semn al pubertatii si al devoltarii, nu-ti face griji happy.

1 răspuns: