| Hama a întrebat:

Am 13 ani, si sub pielea de la penis mi-a aparut ceva rosu care seamana cu sangele si care nu se ia. Vreau sa stiu ce este si daca e periculoasa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este o iritatie, cel mai probabil. Si eu exagerez cate odata (si acum ma mananca de la treaba de ieri). Hai noroc!

| s4a a răspuns:

Poate fi un capilar spart, dermatita, micoza sau o boala venerica. Nu te poti diagnostica si trata singur, trebuie sa mergi fara nici o jena la medic.

| LiaLiuta a răspuns:

Buna. Incearca sa nu te mai freci de covor, sau de alte suprafete aspre si in timp o sa dispara. P. S. Foloseste mana.winking succes (daca nu este asta problema inseamna ca trebuie sa consulti un specialist)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa alungi ingrijorarea, indiferent daca se va dovedi reala ori nu, i-ati picioarele la spinare si prezinta-te fara nici o rusine la un medic dermato-venerolog; vei da astfel dovada certa ca esti pe cale de a deveni barbat.

| Hama explică:

laughing ok, mersi pentru raspuns!

| Hama explică:

Mana o folosesc mereu.winking Dar ieri, am cam exagerat! big grin