| jkabfkjabnfuiebhfuignerls a întrebat:

Am 14 ani 1.85 m inaltime.....Cum fac sa nu mai cresc?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Oana65 a răspuns:

Buna! Poi mie mi-ar placea sa am atata, dar...
Ei bine, cu inaltimea asta poti avea o cariera in baschet si ar trebui sa te bucuri! Funda?

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu ai cum sa faci acest lucru deoarece corpul tau se inalta pana la o anumita varsta(din cate stiu cresterea inceteaza pe la vreo 18 ani)!
O zi buna!

| Samurah a răspuns:

Intrebare direct proportionala cu numele tau...
Daca asta e fizionomia ta, ce sa faci?

| elenalalabianca a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. dar sa stii ca nu o sa mai cresti eu am 13 ani si 1.70 daca ai crescut atat pana acum sa stii ca nu o sa mai cresti mult, dar tine minte fetele inalte sunt frumoase, unele fete ar vrea sa fie in locul tau

| jkabfkjabnfuiebhfuignerls explică:

Is baiat laughing)))