| andreea_6710 a întrebat:

Buna:-s. am o intrebare : spuneti-mi va rog daca am racit sau e din cauza ca acum 2 zile am fumat odata. (nu fumez. am incercat acum o spatamana si acum am mai facut`o odata). tusesc si simt in gat asa cum simteam si iarna cand raceam.:-s. dar acum e vara si nu stiu cum as fi putut raci:-s. voi ce credeti?:-s plzzcrying. si daca e de la tigari, cand imi va trece?:-s

2 răspunsuri:
| aleksuta a răspuns:

Nu cred ca are treaba cu tzigarile.Cand fumezi, la inceput de obicei pufai si doar ce tusesti asa la inceput insa dupa aia nu ai treaba.Cine stie. poate intr-adevar ai racit caci se mai intampla chiar daca e vara.O sa fii bine! Ia eventual un coldrex si take care!

| andreea_6710 explică:

Am uitat sa zic ca tusesc :-s.