| danitzi10 a întrebat:

Salut, am 14 ani si am niste cosuri urate pe frunte de care as vrea sa scap. Imi spuneti si mie ceva tratament pe care l-as putea urma? Multumesc anticipat!

P.S: Dau funda pentru cel mai bun raspuns!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, eu de obicei folosesc creme, de la plafar şi de la alte firme, pentru început începe cu crema de galbenele apoi era o cremă foarte bună nu-mi mai amintesc cum se numea dar dacă te duci la plafar ştie ce să-ţi recomande, succes.
O zi bună!

| Arianthe a răspuns (pentru Brâncuşi):

Cumva crema se numeşte Zineryt?

| Brâncuşi a răspuns (pentru Arianthe):

Da, şi aceeia este bună dar oricum sunt sute de creme...
Sper să te ajute!

| Xtadelo a răspuns (pentru Arianthe):

Zineryt nu este o crema!

4 răspunsuri:
| Pysykutzza a răspuns:

Pai ar mai fi ceva sa te duci la farmacie sa cumperi alcool pur apoi sa iei o planta de aloe vera sa o toci bine intro sticla apoi sa torni din alcool in sticla jumate... jumate planta jumate alcolul apoi sa il lasi pana a doua zi si sa tamponezi usor in zonele cu cosuri. Sper ca te-am ajutat