| radu123456 a întrebat:

Salut am 14 ani si nde acum un an si jumatate am inceput sa ma masturbez de vreo 5-6 ori pe saptamana.
acum vreau sa stiu daca ceva grav se poate intampla pentru ca pe net nu am gasit nimic din cauza ca undeva era ca e bine undeva ca nu si ma cam deruta!
si sunt baiat!winking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu o să mai ai aceeași plăcere în intimitate cu o femeie!
Pa, pa.

| RazzyFUnik a răspuns:

Nup e ok nu ai de ce sa iti faci grijiwinking