| amluatcaprafoarterausimadoarecapu a întrebat:

Salut am 15 ani si am o problema, ma cam doare si inteapa i partea stanga pe unde e inima si nu stiu de ce.am facut o cardiograma si doctorul a zis ca sunt bine n-am nimic. Eu am si lipsa de vitamina d si calciu si mam gandint co fi din asta sau pentru ca ma dezvolt.

va ro frumos sa raspundeti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Da, in principal nu ai nimic, dar ar fi bine sa te feresti de stres puternic si oboseala cronica.

sanatate!

| fannypack90 a răspuns:

Esti in crestere happy si eu am avut aceiasi problema, dar in cativa ani o sa iti dispara sentimentul deranjant.