| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa am muschi.Joc fotbal dar nu prea am muschi. Vreau sa imi spuneti ce sa fac ca sa am(exerctii sa fac, cate si cat timp). Fara sala ca nu este asa ceva pe la mine. FUNDA!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DeliaMarius a răspuns:

La 15 ani esti inca in dezvoltare. Muschii tii formezi in timp, trebuie multa munca, sport.

| dariahedea a răspuns:

Poti face flotari.

| awesomedavid a răspuns:

Poti sa mergi la sala de 2-3 ori pe saptamana timp de vreo 3-4 luni si iti faci muschi imediat dar sa incepi cu exercitii usoare deoarece daca incepi cu exercitii grele corpul tau nu va fi obisnuit si vei face febra musculara imediat sper ca te-am ajutat