| LucianShiAtat a întrebat:

Salut, am 16 ani, 1, 72 si 51 de kg, vreau sa ma apuc de sala si vreau sa ma ingras foarte mult dar nu stiu cum. Mesele mele sunt regulate, daca exista niste alimente care sa ma ajute sa ma ingras cat mai repede?... funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hoteteu_Nicolae_1985 a răspuns:

Ai grija sa nu exagerezi. Poti incerca sa mananci putin mai mult, mancare gatita, fara prea multe grasimi, poate ti-au spus altii ca sa te indopi cu chipsuri sucuri etc. Ai mare grija!