| Ex89 a întrebat:

Daca ma apuc de sala ma ingras si la fata? Sunt foarte tras la fata si nu stiu ce sa fac sa ma ingras, sa pun pe falci big grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la margarina cu gemlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa mananci o gama foarte variata de alimente, pentru a te asigura ca organismul tau primeste tot ce ii trebuie.Incearca sa mananci alimente care contin multe proteine(peste, carne, oua, lapte, branza, fasole, mazare, conopida, brocolli);
Apoi ai nevoie de carbohidrati(paine, paste si cereale) si o multime de fructe si legume proaspete.
Nu in ultimul rand, nu uita de SPORT. Daca vrei sa ai mai multa energie, pe langa faptul ca energia pe care o iei din alimentatia zilnica, trebuie sa fii si activa!
Te pup!

| OhGodWhy a răspuns:

Da pai normal mananci ia ceva proteine si normal ca o sa te mai umfli happy
Mananca numai!

| beautifulpeople a răspuns:

Ti-ai facut analizele de curand? Poate ai vreo problema medicala.

| Ex89 explică (pentru beautifulpeople):

Nu mi-am facut analize dar la 12 ani am facut o infectie urata la rinichi de era sa mor si de atunci nu ma mai ingras oricat as manca, si sunt foarte slab straight face nu imi place

| cristy1993 a răspuns:

Nu lua proteinelaughing Si nu prea cred ca daca te vei apuca de sala te vei ingrasa

| Alin96DdD a răspuns (pentru cristy1993):

Sti ce inseamna proteine?!

| Cosmin86 a răspuns (pentru cristy1993):

Pai si tu iei proteine ZILNIC.

Sau esti un COPIL CRETIN care habar nu are despre ce e vorba, ca nu a citit o carte in viata lui si e prea DOBITOC sa inteleaga ceva?