| TheGodfatherDumDeeDum a întrebat:

Am 16 ani, 1.77 si 66kg, am mainile so picioarele destul de musculoase dar am o problema foarte mare, banuiesc ca e din cauza lipsei diferitor substante. Problema constanta in: daca ma lovesc de ceva sau dau in cineva si imi da inapoi simt o durere de parca ti ar da direct in os, gen n ai avea carne pe tine sau daca stai mai mult intr o pozitie si ma ridic, la fel, trebuie sa mi frec picioarele sa mi revin si etc. Ce sa iau ca sa remediez problema? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Incearca cu ceva vitamine, suplimente. Ai grija la consumul de cafea/energizante. Si si mai mare grija la somn, minim 7 ore pe noapte, si nu culcat la ore tirzii.