| AwalaAkaAka a întrebat:

Salut,am 16 ani si am 1.77 cm inaltime si 65 kg.Intrebarea mea este pana la ce inaltime voi ajunge tinand cont ca tata are 1.93 cm si mama 1. 62cm si ca sar coarda aproape in fiecare zi 30min+. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| WhOo a răspuns:

Daca chiar vrei sa te mai dezvolta eu iti sugerez sa te apuci de inot happy. Chiar daca tatal tau este inalt asta nu-ti da o siguranta ca si tu poti sa ajungi la acea inaltime, poti stanga la aceasta spre exemplu