| Zeus121 a întrebat:

Salut,
Am 16 ani si am o mica problema. Atunci cand ridic greutati, de exemplu 5-6 kg si ajung cu mana in unghi de 90° simt ca imi trozneste ceva. Asta se intampla doar la mana dreapta!
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexnoname a răspuns:

NU sunt de specialitate(asa ca nu te lua dupa mine), dar pot spune ca nu faci destul sport...incearca sa ridici ca ai spus tu mai devreme dupa ce faci o incalzire a bratelor. daca tot trosneste...ei bine nu stiu. Ti-am spus..nu sunt de specialitate!

| Zeus121 explică (pentru Alexnoname):

Multumesc, ai dreptate, trebuia sa fac si o incalzire inainte.

3 răspunsuri:
| Cata240 a răspuns:

S-ar putea sa ai lipsa de calciu. Eu zic sa iti faci niste analize pentru ca risti sa ti se rupa oasele.

| Zeus121 explică (pentru Cata240):

Nu stiu, daca era la os simteam.