| Tsukuyomi6 a întrebat:

Ma tot doare in partea dreapta cand lucru ceva ( de exemplu cand ridic galeti cu nisip sau car placi sau ceva mai greu).Ma doare cam 3-4 zile mai mult ma jeneaza, apoi trece nu mai simt nimic.Cand merg la sala si ridic greutati nu am nimic doar cand lucru ceva. Apendicita imi este scoasa de mult.Ce poate fi?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi aduc aminte ca ai mai pus o astfel de intrebare. Nu a trecut? Eu zic sa mergi pana la medic. Un control nu strica.