| NARCISOng a întrebat:

Salut,am 16 ani si am o mica problema, nu ma ingras deloc am 172 cm inaltime si 50 de kg, vreau doar niste solutii eficiente de a ma ingrasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Mananca multa slanina, multi cartofi inbibat in ulei/untura, sunca, sin infuleca in general tot ce prinzi

| adrianpetrican a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Daca are penisul mare sa faca **** des sa vezi ce muschi face la brat si numai cheltuie bani la sala!

| IIIshaneIII a răspuns (pentru adrianpetrican):

Mor rolling on the floor)

| SasaSasa2000 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Nu a zis: cum sa ma inbolnaveasc de ficat? :-)
Ci a zis : cum sa ma ingras?

| BIoody a răspuns:

Incerca fast food, sau NU
Nu stiu sigur de ce nu te ingrasi, se zice ca cei slabi au metabolismul mai ridicat sau cine stie, oricum depinde cat mananci, daca vei manca mult si vei sta mult la pc sau in casa te vei ingrasa, fast food+stat in casa lenevit = batoza laughing
Dar nu-ti recomandbig grin mai bine apucate de sala, si cresti masa musculara.
E bine sa nu ai grasime nu e deloc un dezavantaj
Din contra ca si cei graji sunt de fapt ca si tine doar ca ai au pe ei grasimea care nu e buna.
Mai bine faci sport si o sa fie totul bine big grin