| Evren a întrebat:

Salut, am 16 ani si mi s-au rupt 2 masele si nu mai am ce sa fac trebuie sa le schimb, cred ca din cauza, cand eram mai mic mancam multe bomboane si nu ma spalam pe dinti niciodata, intrebarea este, trebuie sa le schimb sau imi vor creste altele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Nuu iti mai cresc. le schimbi de acum n-ai cf. sau stai fara ele. spala-te pe dinti

| raza_4821 a răspuns:

Pai intai du-te la dentist. asta e recomandarea mea
si nu cred ca iti vor mai creste sad