| sheakicv a întrebat:

Am 16 ani si prezint o durere de testicul drept. Durerea este suportabila si nu dureaza doar cateva zeci de minute. Durerea o am de 4 zile. Nu am facut exces de efort fizic. Tin sa precizez ca sub testicul gasesc o bobita mica,tare, sensibila la palpare. Bobita nu e pe testicul sau pe pielea scrotului. Astept raspuns. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Musat_Iulian_1994 a răspuns:

Vorbeste cu ai tai si du-te la doctor, e un chist, probabil o sa iti faca incizie si o sa ti-l soata "bobita" aia. nu e de joaca. vorbeste cu ai tai.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate fi: o hernie inghinala, o infectie cu Chlamydia, oreionul, un varicocel, un traumatism sau o tumora in stadii tarzii.
Mergi la un medic.
Te pup!