| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc Vlad, si am o durere suportabila linga apendicul drept, un pic un pic mai sus, cind merg putin simt durerea, dar nu totimul, poate sa fie apendicul? apendicul e mai sus doar. Mentionez ca prin regiunea ceia am avut o operatie de testicul. Au trecut deja 3 sau 4 ani. Poate sa fie de la operatie? Va rog frumos ajutati-ma, dau funda celui mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MrsSunshine a răspuns:

Sincer cred ca ar trebui sa te duci sa faci o analiza la sange sa vezi daca ai apendicita.Din ceea ce spui eu cred ca e apendicita.Aceleasi simptome le-am avut si eu.Du-te la medic deoarece se poate agrava si poate dai in peritonita.
Numai bine!

| vladpopovschi a răspuns:

Am palpat zona cu mina si nu ma doare deloc, va rog frumos raspundeti sad dau funda, sincer