| MariusB23 a întrebat:

Salut, am 18 ani si vreau sa stiu urmatoarele lucruri va rog frumos.
Vreau sa stiu de ce am piele de pe corp mai grasa si mai elastica si de ce ma inrosesc repede cand ma lovesc un pic.
Pot face ceva sa nu mai am pielea grasa?
Astept raspunsurile voastra, dau fund

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IFeelS0Alone a răspuns:

Este normal sa te inrosesti dupa ce te lovesti, incearca sa faci exercitii fizice sa scapi de grasimea nedorita (un abonament la sala ar trebui sa te ajute).

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti, te apuci de sport si faci zilnic, pana transpiri!
In scurta vreme, se va regla corpul si va dispare si grasimea.