| danutu2001 a întrebat:

Salut, am 18 ani sunt virgin si am polutii nocturne, cum le pot opri ca deja e enervant? Va rog ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu le poți opri. Nu poți opri corpul tău să producă sămânță. Tot ce poți este să găsești o parteneră ca să depui sămânța acolo. Nu te poate ajuta nimeni, nici cu fundă nici fără fundă.

| mihai69 a răspuns:

Singurul ajutor ar fi ca o persoană să se ocupe de "jucăria" ta și s-o "mulgă" bine înainte de culcare.
Persoana în cauză poți fi chiar și tu, dacă nu apare niciun alt voluntar.

| sadrian46 a răspuns (pentru mihai69):

Dacă nu, o mulge dracu peste noapte. Am făcut o hartă în pat, așa se spune.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Prin deces. Nu te indemn sa te sinucizi, insa ideea e ca nu o sa mai ai polutii dupa ce mori. Sau dupa ce ai o viata sexuala regulata, desi si atunci mai pot aparea uneori, daca nu prestezi timp de cateva zile, de exemplu.

| Nimeni10 a răspuns:

Cauta o fata nu mai sta.