| Alexandrio a întrebat:

Salut am 19 ani si acum 2 saptamani a inceput sa mi se stranga brusc sangele in deget si mi s-a invinetit am auzit ca ar putea fi guta pentru ca am aceeasi simptome e posibil sa am asa ceva la 19 ani...la inceput am simtit o zvacnire apoi mi s-a strans puroi mi-a trecut puroiul acum tot e mov si la fel de si nu ma mai doare imi simt mana cu pricina amortita si ma dor tendoanele...ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Mergi la medic crezi ca niste necunoscuti fara pregatire in medicina pot sa te ajute( am un prieten la medicina insa nu e disponibil sory)totusi e cel mai bine asa.