| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si fumez de cateva luni. Nu fumez foarte mult ( maxim 2-3 tigari pe zi si unele chiar deloc). Dar acum o zii efectiv nu mai pot sa respir adanc si simt mici intepaturi la gat. Nu tusesc si nimic. Se poate sa fie cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu nu este cancer dar nici bine nu este. Ti-o spune un om care a fumat peste 30 de ani si am fumat si 3 pachete pe zi. O data depasite aceste 2-3 tigari cu greu te vei mai lasa. Mai bine lasa-le dracu'! M-am lasat de 7 ani si asa bine ma simt si-mi vine sa-mi dau palme pentru anii pierduti cu tigarile.