| LucaAka47 a întrebat:

Salut, am 20 ani si vreau sa stiu si eu de ce ma doare in stanga in piept. Nu am o durere de intepatura, gen mai apasatoare asa, deci inima nu doare, ce ar putea fi? Mai am si usturimi in capul pieptului câteodată dar mai mult ma deranjează in piept in stanga. Vreau si eu un răspuns concret, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa ai probleme cu stomacul.
Adică stomacul e fix sub inima,deci daca vine vorba de arsuri, cel mai probabil ai mâncat ori prea mult în zilele astea, ori ai mâncat chestii ce ți-au afectat atât mucoasa stomacului cat și zona gastroesofagiana.
Concret nu poate fii, pentru că e vorba de o problema medicala și nu cred că sunt medici pe TPU:[ sincer acum.
Dar repet, cel mai sigur ai probleme cu stomacul. Daca după ce mănânci apare chestia asta, clar de la el este.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce răspuns concret vrei referitoare la o problemă medicală?

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu putem sti, trebuie sa mergi la medic pentru a afla raspunsul corect.Cauzele pot fi multe.

| Luciztx a răspuns:

Mori