| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.am 25 de ani.
imi spuneti va rog niste metode cu care imi pot mari penisul macar cu 5 cm? va rog.nu vreau sa vad commuri gen:asteapta sa-ti creasca singur, sa iei pastile etc..

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista realmente nici o metoda reala de marire a penisului, toate sunt pacaleli. Daca penisul tau are sub 9 cm lungime in erectie, mergi la un edocrinolog, inseamna ca ai o problema si tratarea ei te poate ajuta. daca are 9 cm lungime, atunci e suficient pentru a satisface orice femeie si nu ai nevoie de marire (nici nu e posibila)

| Cronki a răspuns:

5cm. da n-ai pretentii prea mari!
Marimea unui penis este direct proportionala cu cantitatea de testosteron eliberata in corp! Depinde si de mostenirea genetica!

Răspuns utilizator avertizat