| anonim_4396 a întrebat:

Hey, stiu ca este cam stupid, dar vreau sa stiu daca exista vreo metoda prin care iti poti mari penisul, fara sa iei vimax sau altele, sau macar daca acele pastile functioneaza, sau alte metode. Funda!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trage de el, chema si vreo 2 vecini sa te ajute

| LoveSleep a răspuns:

Nu-i asculta pe neserioșii ăștia, vreau doar să-și bată joc de puța ta.
Trebuie să urmezi un tratament strict dacă vrei s-o ai mai mare.
Cauți un ghiveci cu flori de-a lu' maică-ta. Îi arunci florile și jumate din pământul de la flori. Jumatea cealaltă o amesteci cu niște îngrășământ natural (cauți în canalizare niște răhățel proaspăt.) Amesteci bine și pui 2 lingurițe de praf de copt (Ca să crească).
În fiecare zi o ții în acea compoziție 2 sau 3 ore.
Multă baftă. Merge, îți garantez. Îți dau și poză dacă vrei.

| frostxtq a răspuns:

Nu exista metode pentru asa ceva. Singura solutie este operatia.

Răspuns utilizator avertizat
| borntotwerk a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta?

| maniac5000 a răspuns (pentru borntotwerk):

Tu de ce crezi?

| borntotwerk a răspuns (pentru maniac5000):

Eu cred ca esti cam prost si vrei sa ti'l maresti deoarece crezi ca ai fi mai superior sau mai stiu eu ce laughing dar nu, tot prost vei ramane happy