| alexfunjohncena a întrebat:

Am avut o infecție la un premolar foarte cariat asa ca după mult tratament a trebuit s ail scot.Chestia este acum ca mie tot nu mi.a dispărut puroiul de la gingie si încă ma doare când ma apăs sau când dechid gura tare, cum pot rezolva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna! Sa te duci la stomatolog!