| Benke_Robert_1999 a întrebat:

Salut, am cazut cu bicicleta si m-am julit destul de serios in genunchi si in cot. Am ajuns acasa si m-am dat cu rivanol.
As vrea sa stiu cam in cat timp mi se va face scoarta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AtheistForever a răspuns:

In 2-3zile... Iar in maxim 5 zile iti va trece definitiv...

3 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Nu o sa iti treaca in 5 zile... important este sa nu iti cojesti "scoarta" pentru a nu iti ramane semne

| Benke_Robert_1999 explică (pentru ONElena11):

Cam in cat timp mi se va face scoarta?

| Benke_Robert_1999 explică (pentru ONElena11):

Si cam in cat timp mi se va face scoarta?