| AndreiMardi a întrebat:

Am diaree din aia moale rau, febra 38-39 si ma doare capul. Ce poate sa fie? Ma voi duce azi la medic dar pana atunci, cum credeti ce am?
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Toxiinfecție alimentară!

| Digikey a răspuns:

Covid,ce vrei sa fie.

| morfeo a răspuns:

Malaria

| SoHappy a răspuns:

Ce sa ai? Diaree, febra si dureri de cap.
Ai stari de vomă, varsaturi?
Ce ai mancat azi, ieri?
De cand ai aceste simptome?
Oricum, un diagnostic nu se pune pe net, eu iti recomand si chiar te rog sa mergi fuguta la medic.