| Sorinlelele a întrebat:

Am dureri in partea dreapta la coaste,cred ca e din cauza fierei,ca am fost la medic mai de mult si a spuns ca am fierea "imbarligheata" asa o am genetic, ce as putea sa mananc si sa dispara durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evita grasimile si prajelile, dar fara a exclude complet grasimile din alimentatie. Mananca mai ales grasimi vegetale, cate putin la fiecare masa

2 răspunsuri:
| micaanonima a răspuns:

Nimic nu îți poate face durerea sa dispară....mama mea a pățit așa și a fost operata de fiere și acum e bine happy

| DAriusmamaliga a răspuns:

Un algocalmin