| verdikt a întrebat:

Salut am facut ieri film la coloana si mi-a zis ca am incepere de hernie ceva de genu dar eu am zis la doctor ca ma dor si genunchii si mi-a zis ca e posibil de la coloana nu a vrut sa mi faca film help parei si numa daca stiti se poate de la coloana sa fie cu genunchii ca in urma cu aproape 3 luni cred ca mi facut film la genunchi ca am avut un accident dar nu mi zis nimic cum ca ar fi ceva ba(eu sunt si putin supraponderal)deci a zis doctoru sa incerc sa slabesc putin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cossta a răspuns:

Daca ai avut ocazia sa vorbesti cu unii doctori, de ce ai mai venit aici? Iti recomand sa mai vorbesti odata cu el.