| anonim_4396 a întrebat:

Am facut recent niste analize si se pare ca am niste probleme cu glanda tiroida... as vrea sa stiu ce pot manca, ce imi pot lua la pachet pentru scoala, o sa merg la un medic, momentan nu m-am dus pentru ca azi am aflat dar pana atunci as vrea sa stiu ce trebuie sa mananc si ce nu trebuie! (btw eu normal imi cumpar la pachet un sandvis cu snitel de pui cu cartofi in el si as vrea sa stiu daca mai pot sa mananc in continuare devil

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Depinde daca ai hipo sau hipertiroidie