| vclaudiu7 a întrebat:

Salut, am facut si eu un test exudat sublingual sau ma rog si mi-a iesit candida si ceva bacterii bacili. Este de speriat aceasta bacterie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dandinelle a răspuns:

Aici si in general pe google poti gasi informatii despre acest fungi:
https://www.secom.ro/......tratament.
Recomand sa urmezi tratamentul si mereu cand apar simptomele sa te duci imediat la doctor sa iei tratamentul. Nu lua tratament pentru asta de capul tau, pentru ca trebuie tratata bine.

1 răspuns: